Hizmetlerimiz

Yemek Sanatı

Hizmetlerimiz

CATERİNG & TABLDOT

Ekibimiz , 15 senelik mesleki deneyimini YEMEK SANATIçatısı altında birleştirdi ve hayattan tat almayı bilenlerin tüm özel günlerinde yanlarında olmaya başladı. Bazen kokteyllerde tatlandırdı eğlencenizi, bazen düğünlerde sonsuz mutluluklara şahit oldu sizinle… Bazen özel davetlerinizde yardımınıza koştu, bazen de toplantılarda tadı damağınızda kaldı YEMEK SANATI ’nın…

Sizlerin talepleri doğrultusunda verdiğimiz butik catering hizmetimizle damak tadınızı görsel olarak bir şova dönüştürüyoruz. YEMEK SANATI’nın diğerlerinden ayrılan en önemli özelliği; kaliteli ürünlerle yemeklerin alışılmışın dışında ve son derece şık sunumları ile size özel butik menüler ve tatlar hazırlamasıdır.

Siz sadece konuklarınız için ne istediğinizi, nasıl istediğinizi, nerede istediğinizi söyleyin. Biz de tercih ettiğiniz Türk ve dünya mutfaklarından farklı lezzetler yaratıp, bu lezzetleri her biri alanında ödül almış şeflerimizle kusursuz olarak sizlerin hizmetine sunalım.

TAŞIMALI YEMEK

Şirketinizin yemek ihtiyaçları YEMEK SANATI’nın mutfaklarında Her sabah; gıda mühendislerimiz tarafından bakteri üremesini engelleyebilmek için yemeklerin iç sıcaklık değerlerini kaydeder; her yemekten numune alır, bunları 72 saat muhafaza eder. Yine her sabah; tadım ekibi tarafından tüm yemekler kontrol edilir; sorunlar ilk elden çözüme ulaştırılır. Pişirilen yemekler aynı sıcaklığı ve lezzeti koruması için “ THERMOBOX “ lar içinde servis araçlarıyla istediğiniz saate işyerinize ulaştırılır ve sizin yemekhanenizde personelinize teslim edilir veya servis edilir. Gerektiğinde YEMEK SANATI tarafından yemekhanenizin temizliği ve dağıtımı için personel tahsis edilir.

YERİNDE ÜRETİM

Orta ve büyük ölçekli işletmelerde anlaşmaya bağlı olarak varsa şirketinizin kendi mutfak ekipmanlarını kullanarak veya mutfağınızda gerekli düzenlemeleri yaparak gıda hijyen ve gıda üretim tekniklerine uygun hale getirerek yada tamamıyla boş olarak tahsis edeceğiniz uygun bir alanda, YEMEK SANATI kendi ekipmanlarıyla donatarak kuracağı mutfakta kendi personeli ile sizlere yemek hizmeti sunar.

Gözünüzün önünde yapılacak olan yemekte kullanılan yemek sarf malzeme kalite ve markalarını, hijyen ortamını gözlemleyebilecek, çalışan firma personeli sürekli kendi elinizin altında olacağından, ani karar verilen mesai yemeklerinizi veya dışarıdan gelen misafirlerinize anında yemek hizmeti alabileceksiniz.

İşyerinizdeki çalışanlarınızın çalışma koşulları göz önüne alınarak, YEMEK SANATI chefleri ve gıda mühendisi tarafından kalori hesaplaması yapılarak hazırlanan ve Şirketinizin yetkilisi tarafından onaylanmış olan aylık menü planı ile yemek hizmeti sunulur.

Oluşturduğumuz mutfağımızın üst yöneticilerimiz tarafından zaman zaman yapılan ziyaret ve denetimlerinde yeni talepleriniz alınır ve çıkarsa sorunlara anında müdahele edilerek faaliyetinin aksamadan sürdürülmesi sağlanır.